Prace budowlane w ostatnich dniach obejmowały przygotowanie terenu pod budowę kolejnych segmentów dla naszych klientów oraz montaż okien w budynkach już stojących.

Na osiedlu Konwaliowa zamontowana zostanie stolarka okienna firmy VEKA. W standardzie: okno balkonowe 3 częściowe (1 część stała, dwie otwierane oraz ruchomy słupek), ciepły montaż, okna premium (trzyszybowe i z trzema uszczelkami), kolor zewnątrz antracyt, a wewnątrz biały. Istnieje możliwość zamiany (w segmentach jeszcze nie wybudowanych) na okno przesuwne o tych samych parametrach.

Okna dachowe to okna firmy VELUX. Decydując się na wybór właśnie tych okien dachowych postawiliśmy na jakość i niezawodność. Okna dachowe dwukomorowe GLL 1061 oraz GLU 0061 VELUX (o współczynniku przenikania ciepła dla całego okna Uw = 1,1) trzyszybowe, które pozwalają łatwiej utrzymać ciepło w domu. Kombinacja innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnology™ oraz dodatkowej uszczelki zapewni świetne parametry izolacyjne i niższe rachunki za energię.

Dodatkowo w łazienkach zainstalowane zostaną drewniano – poliuretanowe okna GLU 0061. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji z gładkimi narożami, nie gromadzą nadmiaru wilgoci, kurzu i brudu.

Zobaczcie na zdjęciach zaawansowanie prac.